Barevný týden

31.12.2013 08:55

BAREVNÝ TÝDEN

Od 4.11. do 8.11.2013 proběhl ve škole Barevný týden, který se zaměřil na barvy podzimu. Děti si nosily každý den oblečení a svačinu v příslušné barvě. Barvy se prolínaly všemi předměty. Věnovali jsme se rostlinám, stromům, zvířatům, ovoci a zelenině, Helloweenu a všem činnostem, které se vykonávají na podzim. Žáci pracovali ve smíšených skupinách a plnili různé úkoly. Pracovali na interaktivní tabuli, vyhledávali potřebné informace v encyklopediích, vyplňovali pracovní listy, doplňovačky, řešili rébusy, hádanky, pracovali s kalendářem přírody, poznávali různé druhy ovoce. V praktických částech si vařili bylinkový čaj, připravili si ovocný salát, vyzdobili školní zahradu strašidly na lampiónový průvod.

Vyhodnocení proběhlo v pátek a všechna družstva dostala diplom a drobné odměny.

Barevný týden se dětem líbil, je to pro ně příjemné oživení výuky.