Den plný her

01.12.2015 12:12


Den plný  her

V pátek 27.11.2015 proběhl na naší škole Den plný her. Učili jsme se formou různých her a učebních pomůcek. Na úvod jsme si zahráli hry různého typu. Se staršimi žáky jsme si povídali o tom, co je to hra, jaké jsou podmínky  a cíl her a jaké druhy her známe. Také jsme se zmínili o nebezpečí hazardních her.

Poté děti pracovaly samostatně a psaly, co si zapamatovaly. Pak si žáci mezi sebou ukazovali různé typy deskových a jiných her, které si přinesli z domu. Některé hry si děti vyzkoušely.

V dalších vyučovacích hodinách proběhl turnaj v Piškvorkách, na který děti poctivě trénovaly. Každý hrál s každým, takže si jednotlivec zahrál se třinácti kamarády. Sedm žáků se dostalo do finále, nakonec zvítězil Martin Matoušek ze 3. ročníku, porazil tedy i starší žáky. Všechny děti byly odměněny.


© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode