Den s vlaky

02.12.2016 16:22

Ve čtvrtek 1.12. proběhl ve škole další projektový den – Den s vlaky. V rámci tohoto dne jsme navštívili zábřežské nádraží, kde jsme si prohlédli Legiovlak. Legiovlak se skládal z různých vozů - polní pošty, zdravotního, filmového, štábního, obrněného, prodejního, krejčovského apod. Prohlédli jsme si všechny vagóny a dozvěděli jsme se mnoho zajímavých věcí o legionářích.  Ve škole jsme se tomuto tématu také věnovali. Povídali jsme si, co se nám nejvíce líbilo, prohlíželi jsme si obrázky různých vlaků, které jsme si donesli a plnili různé úkoly.  Na závěr si každý do vyrobeného vagónku napsal své přání, které se mělo týkat celého světa. Vagónky jsme navzájem spojili, a tak nám vznikl náš Vlak přání. Doufáme, že se nám všechna napsaná přání vyplní.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode