Vánoce 2016

29.12.2016 09:00

9. prosince proběhlo zpívání  u vánočního stromu, ve spolupráci s hasiči Skalička. Žáci školy i děti z MŠ zde zazpívali všem přítomým vánoční koledy, za doprovodu hudební skupiny.

V předvánočním období jsme ve škole zorganizovali vánoční dílnu. Děti si mohly, společně s rodiči, vyrobit různé vánoční výrobky – vánoční hvězdu, andílka, přáníčko. Všichni si mohli pochutnat na vánočním cukroví, které bylo připraveno a občerstvit se vánočním lahodným čajem.

Poslední školní den v roce 2016 proběhla ve škole společná třídní besídka. Žáci předvedli svým spolužákům krátký kulturní program – básničky, písničky, scénku a společně si zazpívali vánoční koledy. Na závěr si nadělovali pod stromeček vánoční dárky.